Alper Kul ve Uğur Çavuşoğlu’nu başrolde buluşturan dizi yeniden yayında!


 • alper kul ve ugur cavusoglunu basrolde bulusturan dizi yeniden yayinda 0 ZH5SEDAU - Alper Kul ve Uğur Çavuşoğlu’nu başrolde buluşturan dizi yeniden yayında!

  TRT1 ekranlarında bir dönemin sevilen komedi dizisi Osmanlı Tokadı, yeniden izleyicilerle buluşacak. Dizinin hem kadrosu hem de hikayesi bir hayli dikkat çekiciydi. Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın yaptığı dizinin tekrar bölümleri 7 Temmuz Salı gününde itibaren TRT1 ekranında olacak.

  Mazhar Alanson, Alper Kul, Vildan Atasever, İsmail Hacıoğlu, Uğur Çavuşoğlu, Emir Benderlioğlu, Bertan Ceylan ve Pelin Akil gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı dizinin yayın saati ise hayranlarını üzecek.

  ‘Osmanlı Tokadı’ tekrar bölümleriyle 7 Temmuz Salı’dan itibaren hafta içi her gün 06.50’de TRT 1’de ekranda olacak. 2013 yılının Nisan ayında başlayan dizi, tam bir yıl sonra 2014 yılının Nisan ayında izleyicilerine veda etmişti.

  Toplam 37 bölüm süren dizinin konusu şöyleydi: İstanbul’un Fethi sırasında Bizans surlarına ilk Osmanlı bayrağını dikecek olan kişi olmak isteyen Doğan Bey ve Şahin Bey birbirlerine zıt olan iki karakterdir. Fakat görev yerlerini terk eden bu ikiliye Akşemseddin ceza verir.

   

  Kaynak: Televizyon Gazetesi


  Etiketler
 • Yorumlar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.