Babil dizisi oyuncuları Aslı Enver ve Nur Fettahoğlu’ndan Ozan Güven’e ağır tepki!


 • babil dizisi oyunculari asli enver ve nur fettahoglundan ozan guvene agir tepki 0 1rwFAz23 - Babil dizisi oyuncuları Aslı Enver ve Nur Fettahoğlu’ndan Ozan Güven’e ağır tepki!

  Ozan Güven, Babil dizisinde Egemen karakterine hayat veriyordu. Başarılı performansı ile alkış alan bir isimdi. Ancak sevgilisi Deniz Bulutsuz’a yönelik hakkındaki iddialar ortalığı hem karıştırdı hem de büyük bir tepki aldı.

  Demet Özdemir ve Hazal Kaya en yüksekten tepkilerini dile getiren isimler oldu. Ozan Güven, karşı dilekçesinde tehdit edildiğini iddia etti ama Deniz Bulutsuz’un gözünün hali, kabul edilebilir düzeyde değildi. Babil dizisinin bu durumdan nasıl etkileneceği de merak konusu oldu. Ozan Güven, başrolde yer alan bir isim ve bu konu dizi adına da son derece sıkıntılı bir durum yaratıyor. Babil dizisinin kadın oyuncularından Aslı Enver, “Şiddetin her türlüsüne hayır” diyerek net bir tavır ortaya koydu.

  babil dizisi oyunculari asli enver ve nur fettahoglundan ozan guvene agir tepki 1 YmbS39ij - Babil dizisi oyuncuları Aslı Enver ve Nur Fettahoğlu’ndan Ozan Güven’e ağır tepki!

  Nur Fettahoğlu ise “Kendimi bildim bileli, gücüm yettiğince kadına şiddete karşı sesimi çıkardım, çıkarmaya da devam edeceğim çünkü her ne olursa olsun bu konuda fikrim değişmez. Şiddet kimden gelirse gelsin her türlüsüne karşıyım, kabul edilemez” diyerek en güçlü tepkiyi gösteren kişi oldu.

  babil dizisi oyunculari asli enver ve nur fettahoglundan ozan guvene agir tepki 2 XRKrpPd6 - Babil dizisi oyuncuları Aslı Enver ve Nur Fettahoğlu’ndan Ozan Güven’e ağır tepki!

  Babil dizisinde İlay karakterini canlandıran Birce Akalay ise twitter hesabı üzerinden konu hakkında açıklamada bulundu. Birce Akalay daha dengeli bir dil kullanmayı tercih ederek, şu mesajı verdi:

  babil dizisi oyunculari asli enver ve nur fettahoglundan ozan guvene agir tepki 3 3MZIHnE1 - Babil dizisi oyuncuları Aslı Enver ve Nur Fettahoğlu’ndan Ozan Güven’e ağır tepki!

  “Kadına şiddet asla onaylanamaz. Hele ki bildiğimiz,gördüğümüz, bizzat yaşadığımız onca acıdan sonra. Bugün yıllardır tanıdığım ve benimle aynı düşüncelerde olduğundan emin olduğum arkadaşım Ozan’ın yaşadığı ve yaşattığı bu acıdan, gördüklerim ve duyduklarımdan son derece üzgünüm.

  Twitter herkesin özgürce düşüncelerini dile getirdiği bir mecra.Benim için de farksız inanın. Ancak böyle bir vaziyet dostunuzun başına geldiğinde yaşadığınız şokla insan sözlerini nasıl seçeceğini bilemiyor. Tek söyleyebileceğim şaşkın ve herkes için sonsuz üzgün olduğumdur.”

  babil dizisi oyunculari asli enver ve nur fettahoglundan ozan guvene agir tepki 4 d1GtmRmp - Babil dizisi oyuncuları Aslı Enver ve Nur Fettahoğlu’ndan Ozan Güven’e ağır tepki!

   

  Kaynak: Televizyon Gazetesi


  Etiketler
 • Yorumlar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.