Pınar Gültekin ile ilgili tweet’i tepki çeken Haluk Levent özür diledi


 • AHBAP’ın da kurucusu olan Levent, tepki çeken tweet’inde “Kızlar! Haluk abinizin tavsiyesi! İlişkinizin ilk günlerinde erkek arkadaşınız kıskançlık ile başka bir durum ile az da olsa size şiddet uygularsa hoş görmeyin. Hatta bazıları gibi bunu sosyal medyada gösterip ‘erkeğim benim’ demeyin. Şiddeti meşrulaştırmayın. Yoksa ölürsünüz :(” yazmıştı.

  ‘LÜTFEN BAĞIŞLAYIN’

  Levent, gelen tepkiler üzerine bu tweet’ini sildi ve takipçilerinden özür diledi.

  “Duygusal davranıp bu twiti attım” diyen Levent, “Erkek egemen toplumda kadınlar bu kadar aşağılanırken her gün kadın tecavüz şiddet ve ölüm haberleri var iken ve erkeğin hafif darp etmesi kimi yerlerde övünç kaynağı gösterilirken bu twitte biraz abartmış olabilirim. Lütfen bağışlayın” açıklamasını yaptı.

  pinar gultekin ile ilgili tweeti tepki ceken haluk levent ozur diledi 0 hBGI7PmN - Pınar Gültekin ile ilgili tweet’i tepki çeken Haluk Levent özür dilediÜnlü rock’çı tweet’i ile ilgili “Neden sildin?” diye gelen sorular üzerine bir mesaj daha paylaştı.

  pinar gultekin ile ilgili tweeti tepki ceken haluk levent ozur diledi 1 8xdmDIYD - Pınar Gültekin ile ilgili tweet’i tepki çeken Haluk Levent özür diledi

  Kaynak: Sözcü  Etiketler
 • Yorumlar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.